Atac dur al unui conducător de club la adresa jucătorilor după ultimul rezultat: "Am fost penibili! Calitatea lipsește la mulți jucători"""

Dunărea Călărași a pierdut clar disputa de la Târgoviște, scor 0-3, contra Chindiei, după o evoluție jenantă în multe momente a formației antrenate de Adrian Mihalcea. Noul președinte al clubului, Bogdan Leu, a avut parte, în aceste condiții, de început de mandat greu de digerat. ”Am fost penibili! Nu este vorba despre calitatea fotbalistică, care lipsește la mulți jucători, dar măcar dorință și ambiție să vedem. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor