„Asta e cel mai important pentru mine!” » Ce a remarcat Marius Șumudică la finalul victoriei din Cupa României

„Asta e cel mai important pentru mine!” » Ce a remarcat Marius Șumudică la finalul victoriei din Cupa României

FC Botoșani - Rapid 0-2. Marius Șumudică (53 de ani), antrenorul oaspeților, a oferit prima reacție după succesul înregistrat în Cupa României Betano. La flash-interviu, Șumudică a îndemnat la calm și a recunoscut faptul că se gândește doar la următorul meci de campionat, cu Hermannstadt. Rapid traversează o formă bună în acest moment. Giuleștenii n-au primit gol în ultimele trei meciuri, perioadă în care au înscris de 7 ori. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor