Înaintea meciului cu Dinamo, Mircea Rednic dezvăluie: „Nu mi-am luat niciun ban”

Înaintea meciului cu Dinamo, Mircea Rednic dezvăluie: „Nu mi-am luat niciun ban”

Mircea Rednic, antrenorul de la UTA, a susținut azi conferința de presă premergătoare meciului cu Dinamo. În etapa cu numărul 15 a Superligii, ultima din tur, Dinamo primește vizita celor de la Dinamo. Meciul se va disputa pe data de 2 noiembrie, de la ora 21:00. Declarația lui Mircea Rednic la conferința de presă Antrenorul echipei a dezvăluit ce jucători sunt apți pentru meci, dar și cei care nu sunt. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor