Panduru a văzut cum echipa din Liga 1 s-a făcut de râs în Cupă și a ieșit la atac: „Sigur are dopuri în urechi”

Panduru a văzut cum echipa din Liga 1 s-a făcut de râs în Cupă și a ieșit la atac: „Sigur are dopuri în urechi”

Basarab Panduru, fostul internațional, a criticat-o pe Sepsi, după eșecul cu Unirea Alba Iulia din Cupa României Betano, scor 0-1. Sepsi s-a făcut de râs cu o echipă de Liga 3 în prima etapă a grupelor Cupei. Iar Panduru nu a înțeles atitudinea covăsnenilor, despre care a spus că nu înțeleg miza competiției. Cine câștigă Cupa României merge în preliminariile Europa League. Panduru: „Sepsi parcă are dopuri în urechi” „Cel puţin Sepsi are sigur dopuri în urechi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor