Dinamo a obținut o victorie epică în Liga Campionilor, dar antrenorul David Davis vrea mai mult: „Nu suntem la potențial maxim!”

Dinamo a obținut o victorie epică în Liga Campionilor, dar antrenorul David Davis vrea mai mult: „Nu suntem la potențial maxim!”

Dinamo - Fuchse Berlin 38-31. „Dulăii” au dat de pământ cu vicecampioana Germaniei în Liga Campionilor la handbal masculin. David Davis, antrenorul dinamoviștilor, a oferit prima reacție după victoria fabuloasă obținută de campioana României. La conferința de presă, Davis a savurat din plin succesul obținut de echipa lui. Și-a lăudat jucătorii, însă a surprins, explicând faptul că echipa nu și-a atins potențialul maxim. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor