Liviu Ciobotariu, nemulțumit meciul cu Rapid: „Am invitat adversarul să ne dea gol. Trebuie să analizez foarte bine pentru că nu este ok”

Liviu Ciobotariu, nemulțumit meciul cu Rapid: „Am invitat adversarul să ne dea gol. Trebuie să analizez foarte bine pentru că nu este ok”

Liviu Ciobotariu (53 de ani), antrenorul de la FC Botoșani, a fost nemulțumit de jocul prestat de echipa sa cu Rapid, din Cupa României, scor 0-2. Ultimul meci al rundei din Cupa României a fost cel dintre FC Botoșani și Rapid, partida s-a încheiat cu scorul de 0-2. Declarația lui Liviu Ciobotariu la finalul meciului Liviu Ciobotariu a afirmat că și-a dorit foarte mult victoria pentru echipa sa și din această cauza este dezamăgit. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor