Am ridicat mănușa!

Am ridicat mănușa!

M-a împins să scriu acest text interviul luat ieri de Vlad Nedelea lui Denis Alibec, dialog pe parcursul căruia vârful de atac al naționalei s-a plâns că "Nimeni nu are încredere în noi!". Observație discutabilă, chiar de amendat, din moment ce la meciul de marți cu Belarus au asistat la București aproape 30.000 de spectatori. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor