Denis Alibec a răbufnit după meci: „Tu zici că nu ești româncă... Mai spuneți și voi «Bravo, bă băieți!»”

Denis Alibec a răbufnit după meci: „Tu zici că nu ești româncă... Mai spuneți și voi «Bravo, bă băieți!»”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor