„FCSB niciodată în Ghencea! Să-l văd pe Burleanu că ne interzice promovarea!” » Urletele în direct ale lui Talpan au șocat-o pe Ioana Cosma: „Mă speriați, o să vi se facă rău”

„FCSB niciodată în Ghencea! Să-l văd pe Burleanu că ne interzice promovarea!” » Urletele în direct ale lui Talpan au șocat-o pe Ioana Cosma: „Mă speriați, o să vi se facă rău”

În această dimineață, Florin Talpan a cedat nervos în timpul unei intervenții telefonice în cadrul căreia a comentat situația palmaresului Stelei și războiul pentru identitate cu FCSB. Juristul de la CSA Steaua a urlat minute în șir, provocând reacția moderatorului Ioana Cosma: „Mă speriați, o să vi se facă rău”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor