Dumitru Dragomir, tranșant după afirmațiile făcute de Florin Talpan: „Mă doare la bască”

Dumitru Dragomir, tranșant după afirmațiile făcute de Florin Talpan: „Mă doare la bască”

Dumitru Dragomir (76 de ani), fostul președinte al LPF, i-a răspuns lui Florin Talpan, juristul CSA Steaua București, în urma afirmațiilor făcute de acesta azi dimineață.  „Oracolul din Bălcești” a spus că Florin Talpan nu are dreptate în ceea ce zice și că îl doare „la bască” dacă CSA Steaua București va câștiga sau nu procesul pentru palmaresul Stelei istorice cu cei de la FCSB. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor