„Am făcut ce nu trebuia să facem” » Dan Nistor a dezvăluit ce s-a întâmplat în vestiar după eșecul cu Dinamo: „A avut «Mister» o ședință mai bărbătească cu noi”

„Am făcut ce nu trebuia să facem” » Dan Nistor a dezvăluit ce s-a întâmplat în vestiar după eșecul cu Dinamo: „A avut «Mister» o ședință mai bărbătească cu noi”

Dan Nistor (37 de ani), unul dintre veteranii de la U Cluj, s-a declarat dezamăgit în urma înfrângerii suferite cu Dinamo pe teren propriu, scor 0-1, în etapa 7 din Superliga. Alex Pop (25 de ani) a adus victoria „câinilor” cu un gol marcat în minutul 89, fiind prima sa reușită pentru Dinamo, după ce a fost adus de la Oțelul în iarna acestui an. Dan Nistor, după U Cluj - Dinamo 0-1: „Am făcut total ce nu trebuia să facem” „Un egal ar fi fost echitabil. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor