După victoria cu U Cluj, Zeljko Kopic a anunțat trei reveniri importante la Dinamo

După victoria cu U Cluj, Zeljko Kopic a anunțat trei reveniri importante la Dinamo

Zeljko Kopic, tehnicianul „câinilor”, a „disecat” cele întâmplate în U Cluj - Dinamo 0-1, partidă decisă de golul târziu izbutit de Alex Pop, aflat la prima reușită în tricoul roș-albilor. Croatul s-a declarat mulțumit de victoria obținută la Cluj, subliniind organizarea echipei, ritmul impus și soliditatea defensivă. A remarcat evoluția lui Jordan Ikoko și a jucătorilor intrați pe parcurs, menționând și situația medicală a lui Perica și Mărginean. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor