Alex Pop a spart gheața pentru Dinamo și dezvăluie: „Am pierdut numărătoarea”: ce i-a spus Zeljko Kopic, înainte să intre pe teren

Alex Pop a spart gheața pentru Dinamo și dezvăluie: „Am pierdut numărătoarea”: ce i-a spus Zeljko Kopic, înainte să intre pe teren

Alex Pop s-a declarat extrem de fericit după ce a reușit să marcheze primul său gol pentru Dinamo, așteptat de peste jumătate de an. Atacantul, venit în iarnă, a subliniat că reușita are o încărcătură specială pentru că a venit acasă, în fața familiei și a prietenilor, într-un moment în care echipa avea mare nevoie. Pop a apreciat efortul și dăruirea colegilor până la final și a transmis că victoria confirmă caracterul formației. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor