„Asta mă doare mai mult decât înfrângerea!” » Alex Chipciu, încă un discurs care va stârni ecouri: „Dacă te simți rege și stai ca sultanul cu narghileaua...”

„Asta mă doare mai mult decât înfrângerea!” » Alex Chipciu, încă un discurs care va stârni ecouri: „Dacă te simți rege și stai ca sultanul cu narghileaua...”

Alexandru Chipciu, jucătorul celor de la U Cluj, a comentat în termeni duri înfrângerea suferită pe teren propriu în fața celor de la Dinamo, scor 0-1. Chipciu a vorbit despre forma echipei sale și este de părere că schimbările majore de efectiv din perioada de mercato de vară au afectat performanța „șepcilor roșii”. Alexandru Chipciu, discurs după înfrângerea cu Dinamo: „E greu. S-au schimbat mulți jucători” „Am crezut că nu o să ne mai dea gol. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor