Lovitură în plin pentru Oracle România: Gigantul american a anunţat în această dimineaţă la Bucureşti că va face o nouă restructurare şi încă 500 de angajaţi vor fi daţi afară, după cei 400 de anul trecut

Lovitură în plin pentru Oracle România: Gigantul american a anunţat în această dimineaţă la Bucureşti că va face o nouă restructurare şi încă 500 de angajaţi vor fi daţi afară, după cei 400 de anul trecut


Citește articolul complet pe Ziarul Financiar

Alte știri din Ziarul Financiar