Neymar a plâns în vestiar după revenirea emoţionantă în echipa naţională a Braziliei

Neymar a plâns în vestiar după revenirea emoţionantă în echipa naţională a Braziliei

Neymar a declarat că s-a dus în vestiar şi a plâns singur după ce a revenit în echipa Braziliei după o pauză de 981 de zile, intrând pe teren în repriza a doua a meciului de miercuri de la Cupa Mondială, câştigat cu 3-0 împotriva Scoţiei, la Miami, r...


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro