Patronii din România au ajuns să se teamă să mai dea oamenii afară: E o normalizare pe piața muncii

Patronii din România au ajuns să se teamă să mai dea oamenii afară: E o normalizare pe piața muncii

Vă amintiți de vremurile în care dacă un angajat se plângea de condițiile de muncă și i se spunea că mai așteaptă alți trei oameni la ușă să îi ia locul? Astfel de replici sunt istorie în România și totul a început din 2025, de când patronii au început să se teamă să mai dea oameni afară.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro