O noapte de beție s-a sfârșit în arest: Un tânăr a amenințat polițiștii și le-a distrus sediul, acum 'plătește' pentru ultraj

O noapte de beție s-a sfârșit în arest: Un tânăr a amenințat polițiștii și le-a distrus sediul, acum 'plătește' pentru ultraj

Un tânăr din satul CA Rosetti, aflat în Delta Dunării, a fost arestat preventiv pentru o perioadă de 30 de zile după ce, aflat în stare avansată de ebrietate, a ameninţat cu moartea mai mulţi poliţişti şi familiile lor şi a cauzat pagube materiale atât sediului Poliţiei Sulina, cât şi unei autospeciale a instituţiei


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro