George Simion: 'AUR nu este parte a problemei, ci parte a soluției. Vrem să luăm parte la o guvernare'

George Simion: 'AUR nu este parte a problemei, ci parte a soluției. Vrem să luăm parte la o guvernare'

George Simion a declarat, în urma discuțiilor cu premierul desemnat Adrian Veștea, că AUR vrea să fie parte din soluțiile pentru criza cu care se confruntă România și a susținut că partidul său este pregătit să participe la guvernare.


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro