VIDEO Principalul negociator al PSD, Marian Neacșu, îl laudă pe Veștea că a mers la negocieri cu AUR: Mi se pare corect și logic!

VIDEO Principalul negociator al PSD, Marian Neacșu, îl laudă pe Veștea că a mers la negocieri cu AUR: Mi se pare corect și logic!

Principalul negociator al PSD din Parlament, Marian Neacșu, susține că i se pare normal faptul că Adrian Veștea a mers la sediul AUR să negocieze cu George Simion ”AUR este partidul alături de care am semnat și am adoptat o moțiune de cenzură”, a spu...


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro