Adrian Veștea a finalizat negocierile cu George Simion și anunță că merge în Parlament să ceară votul de încredere

Adrian Veștea a finalizat negocierile cu George Simion și anunță că merge în Parlament să ceară votul de încredere

Premierul desemnat, Adrian Veștea, a discutat aproximativ o oră cu liderul AUR, George Simion, la sediul AUR. La final, Adrian Veștea a anunțat că merge în Parlament să ceară votul de învestitură. Acesta ar putea fi un semn că a bătut palma cu lideru...


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro