Calea Victoriei se închide doar duminică pentru 'Străzi deschise'. Primăria Capitalei: 'Sâmbătă nu închidem circulația. Nu vrem să generăm haos'

Calea Victoriei se închide doar duminică pentru 'Străzi deschise'. Primăria Capitalei: 'Sâmbătă nu închidem circulația. Nu vrem să generăm haos'

Primăria Municipiului București a anunțat vineri programul pentru „Străzi deschise”, subliniind că doar duminică Calea Victoriei va fi deschisă unde bucureștenii sunt invitați să participe la tururi ghidate, dezbateri și expoziții, scrie Mediafax.„Ie...


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro