Prima femeie care a arbitrat la Cupa Mondială și-a anunțat retragerea din arbitraj după 20 de ani de activitate

Prima femeie care a arbitrat la Cupa Mondială și-a anunțat retragerea din arbitraj după 20 de ani de activitate

Stephanie Frappart, prima femeie care a condus la centru un meci din Cupa Mondială la fotbal, a anunţat vineri că se retrage din activitate, după două decenii de arbitraj, informează news.ro.Anunţul făcut de Stephanie Frappart (42 de ani) coincide cu...


Citește articolul complet pe Stiripesurse.ro

Alte știri din Stiripesurse.ro