Trei bucureșteni, prinși de poliție în timp ce cărau un cadavru înfășurat într-un covor. Tinerii se îndreptau către judeţul Ialomiţa

Trei bucureșteni, prinși de poliție în timp ce cărau un cadavru înfășurat într-un covor. Tinerii se îndreptau către judeţul Ialomiţa

Situație incredibilă! Trei tineri din București au fost prinși de către oamenii legii în momentul în care cărau un trup neînsuflețit înfășurat într-un covor. Cei trei se aflau într-un autoturism și se îndreptau către județul Ialomița. Iată cum s-a întâmplat totul și ce au spus tinerii în fața oamenilor legii!


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News