Doi elevi din Târgoviște au fost prinși cu un pistol și un briceag la ore. Ei sunt cercetați de autorități

Doi elevi din Târgoviște au fost prinși cu un pistol și un briceag la ore. Ei sunt cercetați de autorități

Doi elevi din Târgoviște au fost prinși cu un pistol și un briceag la ore. Liceenii, de 17 respectiv 19 ani, au menționat că nu voiau să rănească pe nimeni ci doar să se laude că dețin obiecte periculoase, în fața colegilor de liceu.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News