"Nu aveam bani de o ciocolată". Speak și Ștefania, despre momentele grele din relația lor. Prin ce au trecut cei doi artiști

"Nu aveam bani de o ciocolată". Speak și Ștefania, despre momentele grele din relația lor. Prin ce au trecut cei doi artiști

Speak și Ștefania formează unul dintre cele mai frumoase cupluri din showbiz-ul românesc! Ei bine, deși acum au parte de tot ceea ce își doresc și își permit să își facă orice poftă, lucrurile nu au fost la fel de la bun început. Iată prin ce momente grele au trecut, de fapt, în cei aproximativ cinci ani de relație!


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News