Angajații Spitalului Județean Constanța ar fi furat bijuteriile din aur ale unui pacient decedat. Familia bărbatului face acuzații dure

Angajații Spitalului Județean Constanța ar fi furat bijuteriile din aur ale unui pacient decedat. Familia bărbatului face acuzații dure

Acuzații extrem de dure la adresa angajaților de la Spitalul Județean din Constanța! Aceștia ar fi furat bijuteriile de aur ale unui pacient care ulterior a decedat. Familia bărbatului dorește să facă dreptate, iar oamenii legii din Constanța au demarat deja o anchetă în acest sens. Iată ce spun polițiștii!


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News