Acces Direct. O femeie și-a pierdut nepoții, după ce i-a murit fiica. Bunica nu este lăsată să îi crească pe copii: „Eu mă lupt cu asistenții sociali”

Acces Direct. O femeie și-a pierdut nepoții, după ce i-a murit fiica. Bunica nu este lăsată să îi crească pe copii: „Eu mă lupt cu asistenții sociali”

În exclusivitate pentru Acces Direct, o bunică a mărtursit că vrea să-și crească nepoții, după ce fiica ei a murit. Copiii sunt în plasament, iar femeia se luptă cu asistenții sociali pentru a-i lua lângă ea, în Italia. Ce a dezvăluit Liliana.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News