Bianca Drăgușanu și Gabi Bădălau s-au împăcat! Cei doi locuiesc împreună: ''Dormim în aceeași casă”

Bianca Drăgușanu și Gabi Bădălau s-au împăcat! Cei doi locuiesc împreună: ''Dormim în aceeași casă”

Este informația momentului în showbiz-ul românesc! Bianca Drăgușanu și Gabi Bădălau s-au împăcat, asta după ce în urmă cu câteva zile cei doi mărturiseau că nu mai formează un cuplu, iar Gabi Bădălău a fost cel care a postat un mesaj pe rețelele de socializare cu privire la relația lor.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News