Xonia a vândut tot ce avea, pentru a se muta în străinătate cu fostul iubit: “Nu mai am casă, mașină”

Xonia a vândut tot ce avea, pentru a se muta în străinătate cu fostul iubit: “Nu mai am casă, mașină”

Xonia iubea cu patos și a fost dispusă să facă orice sacrificiu pentru relația ei. Aceasta își făcea planuri să se mute definitiv din țară cu fostul ei iubit, motiv pentru care a vândut tot ce avea în România. Ceea ce nu a anticipat ea a fost despărțirea. Astfel, artista locuiește acum în chirie.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News