Mihai Stoica s-a amuzat după FC Argeș - Dinamo 2-1: Fac și eu ca Nistor, dacă scot cele șase goluri...

Dinamo a pierdut contra lui FC Argeș, scor 1-2, la debutul lui Flavius Stoican.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro