I-au bătut pe câini și au prins curaj! FC Argeș, obiective mărețe în 2022: Vrem să jucăm finala!

FC Argeş a trecut de Dinamo Bucureşti cu scorul de 2-1 (0-0), vineri seara, pe teren propriu, în primul meci oficial din 2022 în Liga 1.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro