Flavius Stoican dă vină pe ghinion după eșecul cu FC Argeș: Meritam cel puțin un egal! O să fie și mai bine

Dinamo a ajuns la 11 înfrângeri în primele 11 deplasări din acest sezon, iar echipa lui Flavius Stoican are emoții mari în privința retrogradării.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro