Florin Talpan i-a răspuns deținătorului de drepturi TV atacându-l pe Gigi Becali: Nu a fost niciodată patron la Steaua București!

Florin Talpan i-a răspuns lui Orlando Nicoară, după ce cel care reprezintă societatea deținătoare a drepturilor TV l-a acuzat că se comportă ca un analfabet funcțional.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro