FCSB a pierdut cu 3-0 la masa verde! A folosit o jucătoare suspendată pentru cumulul de cartonașe galbene

FCSB a semnat un parteneriat cu Activ Slobozia, pentru ca formația ialomițeană să joace pentru clubul lui Gigi Becali în competițiile feminine.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro