Mobilizare de forțe pentru meciul cu FC Argeș! Deţinuţi de la Penitenciarul Botoşani, scoși la deszăpezit terenul pentru a fi practicabil

FC Botoşani a anunţat, vineri, că pentru ca partida cu FC Argeş, de duminică, să se desfăşoare în cele mai bune condiţii, terenul este deszăpezit de reprezentanţi ai Direcţiei pentru Sport şi Agrement şi de deţinuţi de la Penitenciarul Botoşani.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro