Am strigat fault ! Un președinte din Superligă s-a amuzat teribil când Mihai Stoichiță a alunecat pe gheață: I-am zis cine pică se ridică

Directorul tehnic FRF a avut parte de o ieșire cu peripeții de la stadionul Anghel Iordănescu .


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro