Cristi Balaj și-a spus oful în direct: Am înnebunit după meciul ăsta!

Președintele clubului CFR Cluj a vorbit despre un meci disputat de formația din Gruia la sfârșitul lui octombrie.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro