Mititelu își face praf angajatul după episodul Sepsi: Mi-a zis: Mă puseră ăia să semnez o hârtie . M-a pus într-o situație de tot rahatul!

Adrian Mititelu, patronul lui FC U Craiova, a revenit cu noi precizări după scandalul de la meciul cu Sepsi, suspendat în minutul 26 din cauza scandărilor xenofobe ale suporterilor.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro