Șoferița beată din Iași care a omorât patru muncitori după ce a intrat în ei cu 148 km/h a dat vina pe victime pentru a-și reduce pedeapsa

Șoferița beată din Iași care a omorât patru muncitori după ce a intrat în ei cu 148 km/h a dat vina pe victime pentru a-și reduce pedeapsa

O tragedie rutieră care a șocat Iașiul în vara anului 2022 a ajuns la final în instanță. Șoferița beată care a omorât patru muncitori după ce a intrat cu viteză în ei dă vina pe victime pentru a-și reduce pedeapsa, iar Curtea de Apel a analizat apelurile în cazul accidentului din Păcurari, informează publicația locală […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea