Un primar PSD și-a pierdut complet încrederea în partid: „La următoarele alegeri nu știu dacă va mai face 10%”

Un primar PSD și-a pierdut complet încrederea în partid: „La următoarele alegeri nu știu dacă va mai face 10%”

Un primar PSD și-a exprimat îngrijorarea cu privire la viitorul formațiunii politice, susținând că la următoarele alegeri partidul ar putea să nu mai obțină nici măcar 10% din voturi. Constantin Toma, primarul din Buzău, a spus că sentimentul de ură împotriva social-democraților este mai mare acum decât în perioada în care Liviu Dragnea se afla […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea