Bine ați venit în epoca post-sapienșilor!

Bine ați venit în epoca post-sapienșilor!

Ca la orice final de ciclu istoric, se întâmplă prea multe. Lucrurile se precipită. Timpul se grăbește. Încotro? Există teoria că republicanii vor pierde alegerile de la toamnă și că Trump va rămâne fără putere, de parcă portocaliul ar fi jucat vreodată după reguli. Și că Putin trebuie să își îngrămădească toate nenorocirile de care […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea