„Am rămas șocată!”: un copil de 4 ani lăsat de mamă la grădiniță, găsit de polițiști rătăcind în papuci pe străzile din Iași și dus acasă înghețat de frig

„Am rămas șocată!”: un copil de 4 ani lăsat de mamă la grădiniță, găsit de polițiști rătăcind în papuci pe străzile din Iași și dus acasă înghețat de frig

Un copil de 4 ani a fost găsit marți singur și îmbrăcat sumar, rătăcind speriat pe străzile din Iași, după ce mama îl lăsase dimineața la grădiniță. Din fericire, o femeie l-a văzut pe micuț și a anunțat un echipaj al Poliției Locale, care l-a dus acasă înghețat de frig. IPJ Iași a declanșat o […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea