Anca Țurcașiu și-a aniversat iubitul la Paris: „Chiar am reușit să-i fac această primă surpriză”

Anca Țurcașiu și-a aniversat iubitul la Paris: „Chiar am reușit să-i fac această primă surpriză”

Anca Țurcașiu a pus la cale o escapadă romantică în capitala Franței. Vacanța nu a fost programată deloc întâmplător, întrucât actrița este foarte atentă la detalii. S-a preocupat din timp ca iubitul ei, Călin Șerban, să aibă parte de o aniversară memorabilă. Anca Țurcașiu și partenerul său de viață adoră să călătorească și ori de […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea