Ce plan are Gabriela Oțil cu vila din Corbeanca după ce s-a mutat cu familia în București: „Nu cred că o să mai locuim acolo”

Ce plan are Gabriela Oțil cu vila din Corbeanca după ce s-a mutat cu familia în București: „Nu cred că o să mai locuim acolo”

Gabriela și Dani Oțil au făcut o schimbare radicală în acest an, când au decis să renunțe la viața la vilă în Corbeancă în favoarea unui apartament în București. Cei doi s-au adaptat rapid la noile condiții și sunt încântați că nu mai pierd mult timp în trafic. Soția prezentatorul TV a spus ce plan […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea