Zeljko Kopic, înainte de Dinamo - UTA: „Înțeleg nemulțumirea suporterilor, dar este greu să o domini pe FCSB”

Zeljko Kopic, înainte de Dinamo - UTA: „Înțeleg nemulțumirea suporterilor, dar este greu să o domini pe FCSB”

Zeljko Kopic (47 de ani), antrenorul de la Dinamo, a susținat conferința de presă premergătoare meciului cu UTA Arad, care se va juca sâmbătă, 2 noiembrie, de la 21:00, în runda cu numărul #15 din Superliga. Zeljko Kopic înțelege supărarea suporterilor, în contextul în care Dinamo a fost învinsă de rivala FCSB de două ori cu scorul general de 6-0. Spune că jucătorii încă au nevoie de timp pentru adaptare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor