„Câinii roșii” au fost mai șireți decât „vulpile” Berlinului » Robert Militaru, artizanul succesului cu Fuchse

„Câinii roșii” au fost mai șireți decât „vulpile” Berlinului » Robert Militaru, artizanul succesului cu Fuchse

Dinamo a făcut cel mai bun meci din acest sezon în Liga Campionilor și a câștigat cu 38-31 în fața vicecampioanei Germaniei, Fuchse Berlin. Dinamo continuă să uimească, dar începe să și convingă în Liga Campionilor la handbal masculin. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor