Veste teribilă pentru FCSB: „Nu va mai juca nicio secundă în acest campionat!”

Veste teribilă pentru FCSB: „Nu va mai juca nicio secundă în acest campionat!”

Mihai Stoica, președintele Consiliului Administrativ de la FCSB, a anunțat că mijlocașul Darius Olaru (27 de ani) nu va juca niciun meci în play-off, chiar dacă ultimele vești spuneau că acesta va putea fi folosit în partidele decisive. Darius Olaru s-a accidentat în cantonamentul din Antalya, într-un amical cu Hamburg, scor 2-1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor