Mihai Stoica a numit MVP-ul stagiunii în Superligă: „Aș merge pe modelul Ballon D'or”

Mihai Stoica a numit MVP-ul stagiunii în Superligă: „Aș merge pe modelul Ballon D'or”

La finalului sezonului regular, Mihai Stoica, președintele Consiliului Administrativ de la FCSB, a spus care a fost în opinia lui cel mai spectaculos meci al stagiunii, apoi a numit cel mai bun jucător: Adrian Șut! Pentru Mihai Stoica, meciul dintre CFR Cluj și U Cluj, scor 2-3, jucat în runda cu numărul #4, a fost cel mai spectaculos de până acum. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor