Valeriu Iftime, plin de încredere înaintea meciului cu Dinamo: „Jucăm mai mult fotbal decât ei, suntem mai buni”

Valeriu Iftime, plin de încredere înaintea meciului cu Dinamo: „Jucăm mai mult fotbal decât ei, suntem mai buni”

Valeriu Iftime, patronul de la FC Botoșani, a vorbit la GSP Live despre meciul cu Dinamo, din etapa #6 a play-out-ului. Duelul este extrem de important în lupta pentru evitarea retrogradării, ținând cont de faptul că trupa lui Zeljko Kopic (46 de ani) este fix deasupra moldovenilor, având un avans de două puncte. FC Botoșani - Dinamo se joacă marți, 23 aprilie, de la 19:30. Meciul va fi liveTEXT pe GSP.ro și la tv pe Prima Sport 1, Orange Sport 1 și Digi Sport 1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor